Bouw voor studenten
In Amsterdam wordt flink gebouwd voor studenten. In de periode 2010-2014 wil de gemeente 9000 studentenwoningen realiseren.
In één jaar tijd zijn er in de stad 2952 studentenwoningen voor studenten bij gekomen. Dat is een record! Vorig jaar begonnen projectontwikkelaars in Amsterdam met de bouw van 1543 studentenwoningen. Daarnaast zijn 1409 bestaande woningen gereserveerd voor studenten. Dat betekent dat er in één jaar tijd 2952 studentenwoningen bijkwamen, aldus gemeente Amsterdam.
In totaal wil Amsterdam in de periode 2010-2014 9000 extra woningen voor studenten creëren. Volgens verantwoordelijk wethouder Freek Ossel ligt de gemeente op schema. Er komen vooral nieuwbouwwoningen op studentencampussen in de stad. Zo komen er 605 bij op het Science Park in de buurt Watergraafsmeer.


